ZINTEGROWANA POLITYKA
Jakość- środowisko- bezpieczeństwo

Zespół zarządzający Monge opracował zintegrowaną politykę w zakresie systemów zarządzania jakością, odnoszącą się do środowiska naturalnego oraz zdrowia i bezpieczeństwa w pracy.

Wszyscy pracownicy są uświadamiani na temat zintegrowanej polityki panującej w Monge za pomocą ogłoszeń wyświetlanych w siedzibie firmy oraz komunikacji bezpośredniej. Organizowane są również wszelkiego rodzaju szkolenia.

Owa polityka firmy musi być rozumiana oraz wdrożona prze pracowników na wszystkich szczeblach.jakosc Głównym celem w zakresie jakości jest ciągła poprawa jakości usług w celu osiągnięcia pełnej satysfakcji ze strony klienta. W zakresie środowiska- ograniczenie lub wyeliminowanie zanieczyszczenia środowiska, natomiast głównym celem w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy jest znaczne zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia wypadków i urazów oraz wszelkich chorób związanych z pracą.

Firma ciągle stara się poprawić swoje wyniki zarówno pod względem jakości, ochrony środowiska jak i bezpieczeństwa w pracy.

 

WYSOKA JAKOŚĆ DLA WSZYSTKICH

Monge każdego dnia dokłada wszelkich starań w dziedzinie badań, zapewnieniu profesjonalizmu oraz jakości oferowanych produktów i obsługi klienta.

Dzięki latom doświadczeń, osiągniętym rezultatom i otwarciu nowoczesnej fabryki produkującej suche karmy, Monge pragnie stać się autorytetem w branży karm dla psów i kotów.jakosc-tttt

Już dziś produkty Monge cechują się najlepszą na rynku relacją jakości do ceny,  co pozwoliło na stabilny rozwój marki oraz zdobycie zaufania milionów konsumentów i podniebień naszych czworonożnych przyjaciół.

Najwyższa jakość produktów jest gwarantowana osobiście przez rodzinę Monge, która jest bezpośrednio zaangażowana w każdy aspekt życia firmy.

 

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE DLA DOBREGO SAMOPOCZUCIA PSÓW I KOTÓW
Produkty Monge gwarantują dobre samopoczucie i zdrową dietę naszych psów i kotów.

Monge angażuje energię i środki finansowe na poszukiwania innowacyjnych, naturalnych i wolnych od badań na zwierzętach rozwiązań, przyczyniających się do rozwoju wszystkich produktów.

Dział Badań i Rozwoju odpowiada za odpowiedni dobór kompozycji składników tworzonych karm, aby stanowiły one zdrowe, zbalansowane i kompletne pożywienie dla pupili o zróżnicowanych wymaganiach. Już od jakiegoś czasu nowe granice dla tworzonych kompozycji wyznaczane są w zależności od rasy, wielkości, prowadzonego trybu życia i wieku psów i kotów. A to wszystko z uwagi na różnorodne zapotrzebowanie naszych małych przyjaciół.

jhgvfxf

Białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy i minerały oraz błonnik są cennymi elementami zapewniającymi wzrost, rozwój i utrzymanie dobrej formy naszych pupili. Naukowcy z laboratorium analitycznego opracowują najlepsze połączenia składników, aby tworzyć produkty zawierające optymalne proporcje poszczególnych elementów. W ten sposób zostaje skomponowana idealna dieta dla każdego psa i kota.